,


TEKİRDAĞ AÇIK 2018 YAZ VOLEYBOL TURNUVASI

Tekirdağ Açık Ceza İnfaz Kurumumuzdaki 2018 Yaz Voleybol Turnuvası Muratlı ve Kampüs Kısmımızdaki hükümlülerin katılımı ile gerçekleştirildi. Turnuvaya Muratlı ve Kampüs eleme grubu maçları ile başlandı. Her iki kısımdaki finalistlerin belirlenmesinin ardından 11/06/2018 tarihinde yapılan final müsabakası ile turnuva tamamlandı. Hükümlülerimizin üstün gayretleri ile geçen müsabakalar ilgi ve beğeni izlendi . Turnuvanın galibi olan Kampüs kısmı takımımıza kupasını Kurum II. Müdürü Zafer DEMİR takdim etti. Topluca yapılan fotoğraf çekimlerinin ardından turnuva başarı ile tamamlandı.

 

 

 

GELENEKSEL PERSONEL YEMEĞİMİZDE ANNELER UNUTULMADI.

     Geleneksel Tekirdağ Açık CİK personel dayanışma yemeğinin bir yenisi daha 12/05/2018 günü Kampüs sosyal tesisler restoranında gerçekleştirildi. Yemeğe Kurum Müdürümüz Sayın Sıttık Sami KOÇAK ve eşi hanımefendi ile kurum çalışanlarımız ve eşleri katıldılar. Kurum yemeğimiz çok samimi bir ortamda geçti. Kurum Müdürümüz yaptığı konuşmada; '' Öncelikle katılan tüm misafirlere teşekkürlerini sundu. Ayrıca anneler günü vesilesi ile de tüm annelerin anneler gününü kutladı. Annelerin bizim en büyük değerlerimiz olduğunu belirtti.

 

 

 

TEKİRDAĞ AÇIK CİK ''ÖNCE SAĞLIK'' DEDİ

          12/05/2018 tarihinde Tekirdağ Açık Ceza İnfaz Kurumunda gerçekleştirilen eğitim ve iyileştirme çalışmaları kapsamında Kurumumuzda çeşitli iş yurtları faaliyetlerinde çalıştırılan hükümlülere gıda sektöründe çalışanlara yönelik hijyen kursu düzenledi. Kursumuza kurumumuz iş kollarında çalışan 110 hükümlümüz katıldı. Tekirdağ Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü ile ortak yapılan çalışmada gıda alanında çalışan hükümlülerimize Hijyen Belgesi kazandırılması amaçlandı.


MANEVİ REHBERLİK HİZMETLERİ

          Kurumuzda manevi rehberlik hizmetleri Tekirdağ Müftülüğü' nün görevlendirdiği Kurum Vaizi vasıtası ile gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda kurumumuzda düzenli olarak grup çalışmaları yapılmakta ayrıca Genel Müdürlüğümüzün belirlediği aylık değer konuları kapsamında konferans çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Kandil ve benzeri dini günlerde özel programalar düzenlenerek hükümlülerimizin manevi anlamda desteklenmesi sağlanmaktadır.

 


Açık Ceza İnfaz Kurumunda Öfke Kontrolü Grup Çalışması Yapıldı


          Ceza İnfaz Kurumumuz Psiko-Sosyal Servisi tarafından 7 ve 8 mart 2018 tarihlerinde Öfke Kontrolü Grup Çalışması başlatılmıştır. Psikolog tarafından yürütülen grup çalışmasına toplamda 19 hükümlümüz katılmıştır.

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekirdağ Açık C.İ.K. Resmi İnternet Sitesi © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.

Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.